PRESIDENT ΧAΡΙΛAΟΣ ΠAΠAΓΕΩΡΓΙΟΥ
AΡΗΣ MIDEA PROGRAM
Next Game 01 Series
5 October 2024 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ Ενδεικτικές ημερομηνίες και ώρες
AΡΗΣ MIDEA
AΕΚ BETSSON BC
 
Tickets
October 2024
01 series
Sat 5 Oct
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ
Ενδεικτικές ημερομηνίες και ώρες
ΑΡΗΣ
Midea
 - 
ΑΕΚ
Betsson BC
02 series
Sat 12 Oct
ΣΕΦ
Ενδεικτικές ημερομηνίες και ώρες
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
 - 
ΑΡΗΣ
Midea
03 series
Sat 19 Oct
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ
Ενδεικτικές ημερομηνίες και ώρες
ΑΡΗΣ
Midea
 - 
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΠΑΤΡΑΣ
04 series
Sat 26 Oct
Κ.Γ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Ενδεικτικές ημερομηνίες και ώρες
ΚΟΛΟΣΣΟΣ H
HOTELS
COLLECTION
 - 
ΑΡΗΣ
Midea
November 2024
05 series
Sat 2 Nov
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ
Ενδεικτικές ημερομηνίες και ώρες
ΑΡΗΣ
Midea
 - 
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
06 series
Sat 9 Nov
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ
Ενδεικτικές ημερομηνίες και ώρες
ΑΡΗΣ
Midea
 - 
ΜΑΡΟΥΣΙ
07 series
Sat 16 Nov
Δ.Α.Κ. Γλυφάδας "Μ. Λιούγκας"
Ενδεικτικές ημερομηνίες και ώρες
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
 - 
ΑΡΗΣ
Midea
08 series
Sat 30 Nov
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ
Ενδεικτικές ημερομηνίες και ώρες
ΑΡΗΣ
Midea
 - 
ΠΑΟΚ
mateco
December 2024
09 series
Sat 7 Dec
Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ
Ενδεικτικές ημερομηνίες και ώρες
ΛΑΥΡΙΟ
 - 
ΑΡΗΣ
Midea
10 series
Sat 14 Dec
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ
Ενδεικτικές ημερομηνίες και ώρες
ΑΡΗΣ
Midea
 - 
ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΙΑΠΩΝΙΚΗ
11 series
Sat 21 Dec
ΟΑΚΑ
Ενδεικτικές ημερομηνίες και ώρες
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
AKTOR
 - 
ΑΡΗΣ
Midea
12 series
Sat 28 Dec
Ο.Κ. ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
Ενδεικτικές ημερομηνίες και ώρες
ΑΕΚ
Betsson BC
 - 
ΑΡΗΣ
Midea
January 2025
13 series
Sat 4 Jan
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ
Ενδεικτικές ημερομηνίες και ώρες
ΑΡΗΣ
Midea
 - 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
14 series
Sat 11 Jan
ΠΕΑΚ Πάτρας «ΔΗΜ. ΤΟΦΑΛΟΣ»
Ενδεικτικές ημερομηνίες και ώρες
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΠΑΤΡΑΣ
 - 
ΑΡΗΣ
Midea
15 series
Sat 18 Jan
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ
Ενδεικτικές ημερομηνίες και ώρες
ΑΡΗΣ
Midea
 - 
ΚΟΛΟΣΣΟΣ H
HOTELS
COLLECTION
16 series
Sat 25 Jan - 16:30
Κ.Γ. "ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ"
Ενδεικτικές ημερομηνίες και ώρες
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
 - 
ΑΡΗΣ
Midea
February 2025
17 series
Sat 1 Feb
Κ.Γ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΜΑΡΟΥΣΙ
 - 
ΑΡΗΣ
Midea
18 series
Sat 8 Feb
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ
Ενδεικτικές ημερομηνίες και ώρες
ΑΡΗΣ
Midea
 - 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
March 2025
19 series
Sat 1 Mar
PAOK SPORTS ARENA
Ενδεικτικές ημερομηνίες και ώρες
ΠΑΟΚ
mateco
 - 
ΑΡΗΣ
Midea
20 series
Sat 8 Mar
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ
Ενδεικτικές ημερομηνίες και ώρες
ΑΡΗΣ
Midea
 - 
ΛΑΥΡΙΟ
21 series
Sat 15 Mar
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ
Ενδεικτικές ημερομηνίες και ώρες
ΑΡΗΣ
Midea
 - 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
AKTOR
22 series
Sat 22 Mar
Κ.Γ. ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΡΟΥΣΗΣ
Ενδεικτικές ημερομηνίες και ώρες
ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΙΑΠΩΝΙΚΗ
 - 
ΑΡΗΣ
Midea

No games have been found!