Το πρόγραμμα από την 4η έως την 6η αγωνιστική
Κατηγορία : Δελτία Τύπου | 18-10-2017



 

Το αγωνιστικό και τηλεοπτικό πρόγραμμα της STOIXIMAN.GR Basket League από την 4η έως την 6η αγωνιστική της κανονικής περιόδου:

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-10-2017

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV

Κ.Γ. ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ

16:30

ΚΥΜΗ – ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΦΑΡΟΣ

ΕΡΤ1 Basket League Show

Δ.Κ.Γ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

18:30

ΤΡΙΚΑΛΑ BC ARIES - ΠΑΟΚ

ΕΡΤ1 live

Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ

16:30

ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS – ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT

ΕΡΤ1 Basket League Show

ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ

16:30

ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS - ΑΕΚ

ΕΡΤ1 Basket League Show

Δ.Κ.Γ. ΗΛΙΔΑΣ

16:30

ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΒΙΚΟΣ COLA

ΕΡΤ1 Basket League Show

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-10-2017

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ

17:00

ΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΕΡΤ1 live

ΔΕΥΤΕΡΑ 30-10-2017

ΟΑΚΑ

19:00

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ SUPERFOODS – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Π.

COSMOTESPORT4HD live

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11-11-2017

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV

ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16:30

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΦΑΡΟΣ – ΤΡΙΚΑΛΑ BC ARIES

ΕΡΤ1 Basket League Show

PAOK SPORTS ARENA

18:30

ΠΑΟΚ - ΑΡΗΣ

ΕΡΤ1 live

Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ

16:30

ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS

ΕΡΤ1 Basket League Show

OAKA

16:30

ΑΕΚ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ

COSMOTESPORT4HD live

ΔΑΚ ΤΟΦΑΛΟΣ

16:30

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Π. - ΚΥΜΗ

ΕΡΤ1 Basket League Show

ΚΥΡΙΑΚΗ 12-11-2017

Κ.Δ.Γ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

17:00

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΒΙΚΟΣ COLA – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ SUPERFOODS

ΕΡΤ1 live

ΣΕΦ

18:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS («κεκλεισμένων των θυρών»)

COSMOTESPORT4HD live

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18-11-2017

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ

18:30

ΑΡΗΣ - ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΦΑΡΟΣ

ΕΡΤ1Basket League Show

Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ

16:15

ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS - ΠΑΟΚ

ΕΡΤ1 live

Δ.Κ.Γ. ΗΛΙΔΑΣ

18:30

ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT

ΕΡΤ1 Basket League Show

OAKA

17:00

ΑΕΚ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΒΙΚΟΣ COLA

COSMOTESPORT4HD live

Δ.Κ.Γ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

18:30

ΤΡΙΚΑΛΑ BC ARIES – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Π.

ΕΡΤ1 Basket League Show

ΚΥΡΙΑΚΗ 19-11-2017

Κ.Γ. ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ

17:00

ΚΥΜΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ SUPERFOODS

ΕΡΤ1 live

ΔΕΥΤΕΡΑ 20-11-2017

ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ

15:45

ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΕΡΤ1 live



Μοιράσου το:


STOIXIMAN.GR Basket League 2017-18
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ SUPERFOODS‏ 52
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 48
3 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 43
4 ΠΑΟΚ 43
5 ΑΕΚ 41
6 ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT 40
7 ΚΥΜΗ 40
8 ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS 37
9 ΑΡΗΣ 36
10 ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS 36
11 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΦΑΡΟΣ 34
12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΒΙΚΟΣ COLA 33
13 ΚΟΡΟΙΒΟΣ 33
14 ΤΡΙΚΑΛΑ BC ARIES 30