Το πρόγραμμα της 19ης και 20ης αγωνιστικής
Κατηγορία : Δελτία Τύπου | 22-03-2021



 

Το αγωνιστικό και τηλεοπτικό πρόγραμμα της 19ης έως και της 20ης αγωνιστικής της κανονικής περιόδου της Stoiximan Basket League  συμπεριλαμβανομένων και δύο εξ αναβολής αναμετρήσεων, έχει ως εξής:

 

STOIXIMAN BASKET LEAGUE

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 27-3-2021

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV/Web-tv

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ

17:00

ΑΡΗΣ - ΑΕΚ

ΕΡΤ3 live

ΔΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ

17:00

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ HELLENIC COIN

ΕΡΤ SPORTS ERT FLIX live

ΟΑΚΑ

20:00

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ – ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ BAXI

ΕΡΤ SPORTS ERT FLIX live

ΚΥΡΙΑΚΗ 28-3-2021

PAOK SPORTS ARENA

17:00

ΠΑΟΚ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS

ΕΡΤ3 live

ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

20:00

ΛΑΡΙΣΑ BREAD FACTORY - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

ΕΡΤ3 live

ΤΕΤΑΡΤΗ 31-3-2021

Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ

17:00

ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT - ΗΡΑΚΛΗΣ

ΕΡΤ SPORTS ERT FLIX live

STOIXIMAN BASKET LEAGUE

ΑΓΩΝΑΣ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 31-3-2021

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV/Web-tv

ΕΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ

17:00

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ - ΑΡΗΣ

ΕΡΤ SPORTS 2 ERT FLIX live

STOIXIMAN BASKET LEAGUE

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 3-4-2021

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV/Web-tv

ΟΑΚΑ

20:00

ΑΕΚ – ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT

ΕΡΤ3 live

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΥΣΗΣ

17:00

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ BAXI – ΛΑΡΙΣΑ BREAD FACTORY

ΕΡΤ3 live

ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝ

17:00

ΙΩΝΙΚΟΣ HELLENIC COIN - ΠΑΟΚ

ΕΡΤ SPORTS ERT FLIX live

Κ.Γ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

16:00

ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS - ΑΡΗΣ

ΕΡΤ SPORTS 2 ERT FLIX live

ΚΥΡΙΑΚΗ 4-4-2021

Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

20:00

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΕΡΤ3 live

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ

17:00

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ

ΕΡΤ3 live

STOIXIMAN BASKET LEAGUE

ΑΓΩΝΑΣ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 7-4-2021

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV/Web-tv

Κ.Γ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

17:00

ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΕΡΤ SPORTS ERT FLIX live



Μοιράσου το:


STOIXIMAN BASKET LEAGUE 2021-22
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
09η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 15
2 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 15
3 ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS 14
4 ΑΕΚ 14
5 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ 13
6 ΑΡΗΣ 12
7 ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT 12
8 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ VITABIOTICS 12
9 ΑΠΟΛΛΩΝ Π. OSCAR 11
10 ΠΑΟΚ mateco 10
11 ΙΩΝΙΚΟΣ HNC REVOLUTION 9
12 ΛΑΡΙΣΑ 9
13 ΗΡΑΚΛΗΣ 5