Το πρόγραμμα έως την 23η αγωνιστική
Κατηγορία : Δελτία Τύπου | 20-02-2019



 

Το αγωνιστικό και τηλεοπτικό πρόγραμμα από την 17η έως την 23η αγωνιστική της κανονικής περιόδου της Betshop Basket League:

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 2-3-2019

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV

Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

15:45

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΒΙΚΟΣ COLA - ΚΥΜΗ

Basket League Show ΕΡΤ2

ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ

15:15

ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ

Basket League Show ΕΡΤ2

Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ Δ.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

18:00

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΛΑΥΡΙΟ AEGEAN CARGO

ΕΡΤ2 live

ΟΑΚΑ

17:00

ΑΕΚ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

COSMOTE SPORT 4HD live

PAOK SPORTS ARENA

15:45

ΠΑΟΚ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ

Basket League Show ΕΡΤ2

ΚΥΡΙΑΚΗ 3-3-2019

Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ

17:00

ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ

ΕΡΤ2 live

ΔΕΥΤΕΡΑ 4-3-2019

ΣΕΦ

18:30

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ

COSMOTE SPORT 4HD live

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 9-3-2019

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV

Κ.Γ. ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ

15:45

ΚΥΜΗ – ΠΑΟΚ

Basket League Show ΕΡΤ2

Κ.Γ. ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ

15:45

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ- ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΒΙΚΟΣ COLA

Basket League Show ΕΡΤ2

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ

15:45

ΑΡΗΣ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS

Basket League Show ΕΡΤ2

ΔΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ

15:45

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS

Basket League Show ΕΡΤ2

Κ.Γ. ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΡΙΤΣΗΣ

18:00

ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΕΚ

ΕΡΤ2 live

ΚΥΡΙΑΚΗ 10-3-2019

ΟΑΚΑ

19:00

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

COSMOTE SPORT 4HD live

ΔΕΥΤΕΡΑ 11-3-2019

Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ

16:45

ΛΑΥΡΙΟ AEGEAN CARGO - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΕΡΤ SPORTS live

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16-3-2019

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV

PAOK SPORTS ARENA

15:45

ΠΑΟΚ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ

Basket League Show ΕΡΤ2

Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

18:00

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΒΙΚΟΣ COLA - ΑΡΗΣ

ΕΡΤ2 live

ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ

15:15

ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΛΑΥΡΙΟ AEGEAN CARGO

Basket League Show ΕΡΤ2

Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ

15:45

ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Basket League Show ΕΡΤ2

ΟΑΚΑ

17:00

ΑΕΚ - ΚΥΜΗ

COSMOTE SPORT 4HD live

ΚΥΡΙΑΚΗ 17-3-2019

ΔΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ

17:00

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ

ΕΡΤ2 live

ΣΕΦ

17:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ

COSMOTE SPORT 4HD live

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 23-3-2019

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ

18:00

ΑΡΗΣ - ΠΑΟΚ

ΕΡΤ2 live

Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ

15:45

ΛΑΥΡΙΟ AEGEAN CARGO – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΒΙΚΟΣ COLA

Basket League Show ΕΡΤ2

Κ.Γ. ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΡΙΤΣΗΣ

15:45

ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS

Basket League Show ΕΡΤ2

Κ.Γ. ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ

15:45

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ – ΑΕΚ

Basket League Show ΕΡΤ2

Κ.Γ. ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ

15:45

ΚΥΜΗ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

Basket League Show ΕΡΤ2

ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2019

Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ Δ.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

17:00

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΕΡΤ2 live

ΔΕΥΤΕΡΑ 25-3-2019

ΟΑΚΑ

16:00

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS

COSMOTE SPORT 4HD live

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 30-3-2019

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV

PAOK SPORTS ARENA

15:45

ΠΑΟΚ – ΛΑΥΡΙΟ AEGEAN CARGO

Basket League Show ΕΡΤ2

ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ

15:15

ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Basket League Show ΕΡΤ2

ΟΑΚΑ

17:00

ΑΕΚ - ΑΡΗΣ

COSMOTE SPORT 4HD live

ΔΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ

18:00

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ

ΕΡΤ2 live

Κ.Γ. ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΡΙΤΣΗΣ

15:45

ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΚΥΜΗ

Basket League Show ΕΡΤ2

ΚΥΡΙΑΚΗ 31-3-2019

Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

17:00

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΒΙΚΟΣ COLA – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ

ΕΡΤ2 live

ΔΕΥΤΕΡΑ 1-4-2019

Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ

16:45

ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΕΡΤ SPORTS live

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 6-4-2019

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV

Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ Δ.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

15:45

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΒΙΚΟΣ COLA

Basket League Show ΕΡΤ2

Κ.Γ. ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ

15:45

ΚΥΜΗ – ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS

Basket League Show ΕΡΤ2

Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ

18:00

ΛΑΥΡΙΟ AEGEAN CARGO - ΑΕΚ

ΕΡΤ2 live

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ

15:45

ΑΡΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

Basket League Show ΕΡΤ2

ΚΥΡΙΑΚΗ 7-4-2019

Κ.Γ. ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ

17:00

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ

ΕΡΤ2 live

ΣΕΦ

15:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS

COSMOTE SPORT 4HD live

ΟΑΚΑ

17:30

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ - ΠΑΟΚ

COSMOTE SPORT 4HD live

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 10-4-2019

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV

PAOK SPORTS ARENA

15:45

ΠΑΟΚ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Basket League Show ΕΡΤ2

Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

18:00

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΒΙΚΟΣ COLA - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΕΡΤ2 live

Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ

15:45

ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS

Basket League Show ΕΡΤ2

OAKA

19:30

ΑΕΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ

COSMOTE SPORT 4HD live

ΔΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ

15:45

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΛΑΥΡΙΟ AEGEAN CARGO

Basket League Show ΕΡΤ2

Κ.Γ. ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΡΙΤΣΗΣ

15:45

ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΡΗΣ

Basket League Show ΕΡΤ2

Κ.Γ. ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ

15:00

ΚΥΜΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ

Basket League Show ΕΡΤ2



Μοιράσου το:


BETSHOP BASKET LEAGUE 2018-19
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΚΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ 38
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 35
3 ΑΕΚ 33
4 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 32
5 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΒΙΚΟΣ COLA 32
6 ΠΑΟΚ 31
7 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ 30
8 ΧΟΛΑΡΓΟΣ 27
9 ΑΡΗΣ 25
10 ΛΑΥΡΙΟ AEGEAN CARGO 24
11 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 24
12 ΚΥΜΗ 23
13 ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS 22
14 ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS 22