Το πρόγραμμα έως την 16η αγωνιστική
Κατηγορία : Δελτία Τύπου | 27-12-2018



 

Το αγωνιστικό και τηλεοπτικό πρόγραμμα από την 13η έως την 16η αγωνιστική της κανονικής περιόδου της Betshop Basket League:

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-1-2019

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV

PAOK SPORTS ARENA

17:30

ΠΑΟΚ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΒΙΚΟΣ COLA

ΕΡΤ2 live

Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ

15:30

ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS - ΑΡΗΣ

Basket League Show ΕΡΤ2

ΟΑΚΑ

17:00

ΑΕΚ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS

COSMOTE SPORT 4HD live

Κ.Γ. ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΡΙΤΣΗΣ

15:30

ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Basket League Show ΕΡΤ2

Κ.Γ. ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ

15:30

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ – ΛΑΥΡΙΟ AEGEAN CARGO

Basket League Show ΕΡΤ2

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-1-2019

ΠΕΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ

17:00

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΕΡΤ2 live

ΔΕΥΤΕΡΑ 14-1-2018

Κ.Γ. ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ

15:30

ΚΥΜΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ

ΕΡΤ2 live

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19-1-2019

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV

Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ

15:45

ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS - ΠΑΟΚ

Basket League Show ΕΡΤ2

OAKA

17:00

ΑΕΚ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΒΙΚΟΣ COLA

COSMOTE SPORT 4HD live

ΠΕΑΚ Δ.ΤΟΦΑΛΟΣ

15:45

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS

Basket League Show ΕΡΤ2

Κ.Γ. ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ

15:45

ΚΥΜΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Basket League Show ΕΡΤ2

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ

17:30

ΑΡΗΣ – ΛΑΥΡΙΟ AEGEAN CARGO

Basket League Show ΕΡΤ2

ΚΥΡΙΑΚΗ 20-1-2019

Κ.Γ. ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΡΙΤΣΗΣ

17:00

ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΕΡΤ2 live

ΔΕΥΤΕΡΑ 21-1-2019

Κ.Γ. ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ

15:30

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ

ΕΡΤ2 live

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26-1-2019

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV

PAOK SPORTS ARENA

17:30

ΠΑΟΚ - ΑΕΚ

ΕΡΤ2 live

ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ

15:00

ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS - ΧΟΛΑΡΓΟΣ

Basket League Show ΕΡΤ2 (η τηλεοπτική μετάδοση ξεκινά από τις 15:30)

Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ

15:30

ΛΑΥΡΙΟ AEGEAN CARGO – ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS

Basket League Show ΕΡΤ2

Δ.Γ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

15:30

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ

Basket League Show ΕΡΤ2

ΚΥΡΙΑΚΗ 27-1-2019

Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

17:00

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΒΙΚΟΣ COLA – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΕΡΤ2 live

ΣΕΦ

17:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΥΜΗ

COSMOTE SPORT 4HD live

ΔΕΥΤΕΡΑ 28-1-2019

ΟΑΚΑ

19:00

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ - ΑΡΗΣ

COSMOTE SPORT 4HD live

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 2-2-2019

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV

ΠΕΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ

18:00

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΠΑΟΚ

ΕΡΤ2 live

Κ.Γ. ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΡΙΤΣΗΣ

15:45

ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΒΙΚΟΣ COLA

Basket League Show ΕΡΤ2

Κ.Γ. ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ

15:45

ΚΥΜΗ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS

Basket League Show ΕΡΤ2

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ

15:45

ΑΡΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Basket League Show ΕΡΤ2

ΟΑΚΑ

17:00

ΑΕΚ – ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS

COSMOTE SPORT 4HD live

ΚΥΡΙΑΚΗ 3-2-2019

Κ.Γ. ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ

15:30

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΕΡΤ2 live

ΔΕΥΤΕΡΑ 4-2-2019

Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ

15:30

ΛΑΥΡΙΟ AEGEAN CARGO – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ

ΕΡΤ2 live



Μοιράσου το:


BETSHOP BASKET LEAGUE 2018-19
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΚΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ 38
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 35
3 ΑΕΚ 33
4 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 32
5 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΒΙΚΟΣ COLA 32
6 ΠΑΟΚ 31
7 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ 30
8 ΧΟΛΑΡΓΟΣ 27
9 ΑΡΗΣ 25
10 ΛΑΥΡΙΟ AEGEAN CARGO 24
11 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 24
12 ΚΥΜΗ 23
13 ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS 22
14 ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS 22