Το πρόγραμμα των τριών προσεχών αγωνιστικών
Κατηγορία : Δελτία Τύπου | 15-01-2021



 

Το αγωνιστικό και τηλεοπτικό πρόγραμμα των προσεχών τριών αγωνιστικών της κανονικής περιόδου της Stoiximan Basket League έχει ως εξής:

 

STOIXIMAN BASKET LEAGUE

12η αγωνιστική

ΣΑΒΒΑΤΟ 23-1-2021

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV/Web-tv

PAOK SPORTS ARENA

17:00

ΠΑΟΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ

ΕΡΤ3 HD live

ΟΑΚΑ

20:00

ΑΕΚ – ΙΩΝΙΚΟΣ HELLENIC COIN

ΕΡΤSPORTS ERTFLIX live

Κ.Γ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

16:00

ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

ΕΡΤSPORTS 3 ERTFLIX live

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ

17:00

ΑΡΗΣ – ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ BAXI

ΕΡΤSPORTS ERTFLIX live

ΔΑΚ «Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ»

17:00

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT

ΕΡΤSPORTS 2 ERTFLIX live

ΚΥΡΙΑΚΗ 24-1-2021

ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

17:00

ΛΑΡΙΣΑ BREAD FACTORY – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ

ΕΡΤ3 HD live

STOIXIMAN BASKET LEAGUE

13η αγωνιστική

ΣΑΒΒΑΤΟ 30-1-2021

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV/Web-tv

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΟΥ «ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΥΣΗΣ»

17:00

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ BAXI – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS

ΕΡΤSPORTS 2 ERTFLIX live

Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ «ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ»

17:00

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ – ΙΩΝΙΚΟΣ HELLENIC COIN

ΕΡΤSPORTS ERTFLIX live

Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ

17:00

ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT - ΠΑΟΚ

ΕΡΤ3 HD live

ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

20:00

ΛΑΡΙΣΑ BREAD FACTORY - ΑΕΚ

ΕΡΤ3 HD live

ΚΥΡΙΑΚΗ 31-1-2021

ΟΑΚΑ

17:00

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΕΡΤ3 HD live

 

* Αναβάλλεται η αναμέτρηση Ηρακλής – Άρης. Η ημερομηνία διεξαγωγής της θα ανακοινωθεί από τον ΕΣΑΚΕ.

 

STOIXIMAN BASKET LEAGUE

14η αγωνιστική

ΣΑΒΒΑΤΟ 6-2-2021

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV/Web-tv

ΟΑΚΑ

20:00

ΑΕΚ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

ΕΡΤ3 HD live

ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝ

17:00

ΙΩΝΙΚΟΣ HELLENIC COIN – ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ BAXI

ΕΡΤSPORTS ERTFLIX live

ΔΑΚ «Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ»

17:00

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΛΑΡΙΣΑ BREAD FACTORY

ΕΡΤSPORTS 2 ERTFLIX live

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ

17:00

ΑΡΗΣ – ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT

ΕΡΤ3 HD live

Κ.Γ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

17:00

ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS - ΗΡΑΚΛΗΣ

ΕΡΤSPORTS 3 ERTFLIX live

ΚΥΡΙΑΚΗ 7-2-2021

PAOK SPORTS ARENA

17:00

ΠΑΟΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ

ΕΡΤ3 HD live

 

 

 



Μοιράσου το:


Basket League 2020-2021
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT 24
2 ΑΕΚ 24
3 ΚΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ 24
4 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ BC 24
5 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 22
6 ΠΑΟΚ 21
7 ΙΩΝΙΚΟΣ HELLENIC COIN 21
8 ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS 20
9 ΗΡΑΚΛΗΣ 19
10 ΛΑΡΙΣΑ BREAD FACTORY 19
11 ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ BAXI 19
12 ΑΡΗΣ 18